Realitní kancelář v obchodním centru Sapa se specializuje na trh s nemovitostmi pro vietnamskou komunitu.

Chcete prodat svou nemovitost rychle a za nejvyšší možnou cenu? Dejte svému majetku tu nejlepší šanci na úspěch!

Vítejte v M&M Reality (Ngôi nhà may mắn, v Domě štěstí), místě, kde se sejdou ideální prodejci a kupující nemovitostí ve vhodný čas.

Náš tým profesionálních realitních makléřů vám pomůže prodat vaši nemovitost rychle a za největší možnou cenu. Kupujícím pomůžeme najít ideální dům nebo byt za spravedlivou cenu.

Náš cíl je pomáhat nejen prodejcům, ale i zájemcům o nemovitosti, aby dosáhli optimálních výsledků.

Kompletní realitní servis

Jsme největší a nejsilnější česká realitka s 188 pobočkami v České republice. Za každou hodinu máme 8, za měsíc 3500 prodaných nemovitostí. Můžete se spolehnout na naši odbornost a zkušenosti při každém kroku procesu.

Každý rok zprostředkujeme nemovitosti za neuvěřitelných 30 miliard Kč a sjednáme hypotéky ve výši 14 miliard Kč. Díky tomu jsme pro vás vyjednali ty nejlepší podmínky na trhu.

Vedle bohaté databáze zájemců a vynikajícího marketingového plánu, například využitím všech dostupných realitních serverů v České republice, rádia a televizní aukce, jsme schopni prodat vaši nemovitost nejen velmi rychle, ale i za správnou cenu.

Nabízíme širokou škálu služeb realitního makléřství, abychom uspokojili různé potřeby našich zákazníků. S profesionalitou a oddaností se zavazujeme poskytnout vám nejlepší zážitek.

Podpora při financování nákupu domu

Rozumíme, že proces koupě domu může být náročný. Abychom vám pomohli dosáhnout snu vlastnit dům, poskytujeme podporu při financování nákupu nemovitosti od renomovaných bank s optimálními podmínkami.

Náš tým poradců vás provede procesem získání úvěru, poskytne podrobnosti o různých úvěrových produktech, úrokových sazbách a platebních podmínkách. Zavazujeme se k poskytování pohodlných a důvěryhodných služeb při vyhledávání a vyjednávání s našimi partnerskými bankami.

Komplexní finanční poradenství

Nejsme pouze realitní makléři, ale také vaši partneři při rozhodování o novém domě. Poskytujeme komplexní finanční poradenství, abychom vám pomohli optimalizovat cash flow a řešit všechny finanční otázky spojené s nemovitostí.

Náš tým poradců porozumí vaší finanční situaci, navrhne optimální řešení pro zajištění flexibilního a efektivního finančního plánu. Zavazujeme se k tomu, abychom vám pomohli dosáhnout finančních cílů a proměnit sen o vlastnictví domu ve skutečnost.

Nákup domu, nákup obchodu a investice s cílem dosáhnout stabilního bydlení

Hledáte nejen dům nebo obchod, ale také prostor pro stabilní bydlení? LuckyHome je váš důvěryhodný partner. Nabízíme různé možnosti nákupu domu, nákupu obchodu a investic, abychom splnili váš cíl stabilního bydlení.

Kontaktní informace

Ing. Minh Tu Pham

Pham

Telefon: +420 778 081 986 (WhatsApp, Viber)

Adresa kanceláře: Libušská 319/126, 142 00 Praha 4-SAPA
5. Patro, kancelář naproti Ivo. Budova u autobusové zastávky do tržnice Sapy.

Parkování: Doporučujeme parkovat v areálu Sapy před vchodem do restaurace Dong Do nebo u budovy vedle autobusové zastávky (vně areálu Sapy).

Facebook stránka LuckyHome ve vietnamštině

Vytvořili jsme Facebookovou stránku v vietnamštině, abychom usnadnili vietnamské komunitě přístup k informacím o našich produktech a službách.

facebook.com/mmrealitySapa