Realitní kancelář v obchodním centru Sapa se specializuje na trh s nemovitostmi pro vietnamskou komunitu.

Vítejte v Domě štěstí (Ngôi nhà may mắn).

Chcete prodat svou nemovitost rychle a za nejvyšší možnou cenu? Dejte svému majetku tu nejlepší šanci na úspěch!Kompletní realitní servis

Jsme největší a nejsilnější česká realitka s 188 pobočkami v České republice. Za každou hodinu máme 8, za měsíc 3500 prodaných nemovitostí. Můžete se spolehnout na naši odbornost a zkušenosti při každém kroku procesu.

Každý rok zprostředkujeme nemovitosti za neuvěřitelných 30 miliard Kč a sjednáme hypotéky ve výši 14 miliard Kč. Díky tomu jsme pro vás vyjednali ty nejlepší podmínky na trhu.

Vedle bohaté databáze zájemců a vynikajícího marketingového plánu, například využitím všech dostupných realitních serverů v České republice, rádia a televizní aukce, jsme schopni prodat vaši nemovitost nejen velmi rychle, ale i za správnou cenu.

Nabízíme širokou škálu služeb realitního makléřství, abychom uspokojili různé potřeby našich zákazníků. S profesionalitou a oddaností se zavazujeme poskytnout vám nejlepší zážitek.

Chcete-li rychle prodat svou nemovitost a dosáhnout co nejvyšší ceny,

dejte svému majetku tu nejlepší příležitost k úspěchu!

Kancelář MM Reality Sapa - pobočka Praha Hlavní město je místo, kde se setkávají ideální prodávající a kupující nemovitostí ve správnou dobu.

Nabízíme kompletní servis v oblasti realitního trhu, od nafocení nemovitosti profesionálním fotografem až po podpis kupní smlouvy. Zajistíme pro vás propagace nemovitosti na všech relevantních kanálech, prohlídky s vážnými zájemci a vyjednávání o nejlepší ceně. Jsme tu, abychom vám pomohli realizovat váš prodej nemovitosti bez stresu.

S námi se váš prodej nemovitosti stane bezstarostnou záležitostí, zbavíme vás veškeré administrativy a starostí, zajistíme maximální zisk a provedeme vás celým procesem bez stresu.

Specializujeme se na českou i vietnamskou klientelu.

Náš tým zkušených realitních makléřů vám pomůže:

  • S oceněním nemovitosti
  • S přípravou marketingové kampaně
  • S právním a administrativním servisem

Prodej nemovitosti bez stresu a s maximálním ziskem

  • Rychlý a bezproblémový prodej
  • Získání nejvyšší možné ceny
  • Profesionální přístup a komplexní servis
  • Široká databáze potenciálních kupců

Vaši nemovitost prodáme bez ohledu na národnost kupujícího. Ať už se jedná o Čechy, Vietnamce, nebo klienty z jiných zemí, máme širokou databázi zájemců a zprostředkujeme Vám hladký a bezproblémový prodej.

Profesionální realitní makléř investuje svůj čas i peníze do propagace a prezentace vaší nemovitosti a neustále buduje silný okruh investorů.

Naší prioritou je vyjednat pro klienta nejvyšší možnou cenu.

Náš cíl je pomáhat nejen prodejcům, ale i zájemcům o nemovitosti, aby dosáhli optimálních výsledků.

TRVALE HLEDÁME PRO NAŠE KLIENTY na nákup:

  • Rodinné domy a byty od 2+kk, sklady od 200 m² (koupě nebo pronájem) na Praze 4, zejména v oblastech Libuš, Písnice a okolí.
  • Vhodné byty 2KK až 2+1 v blízkosti prestižních vysokých škol, jako je například VŠE, ČVUT nebo UK v Praze. Ideální nabídka pro rodiny, které nežijí v Praze a mají studující děti a hledají pohodlné bydlení v blízkosti univerzitního prostředí.
  • Dále také hledáme obchodní prostory v Praze 1 k investici a obchodní prostory v Praze a středních Čechách vhodné k prodeji potravin s rozlohou od 100 m². Preferujeme budovy s prodejním prostorem v přízemí a horní částí určenou k bydlení. Zároveň máme zájem o komerční prostory, které dříve využívaly obchodní firmy v potravinářském odvětví nebo obchodní domy.

Podpora při financování nákupu domu

Rozumíme, že proces koupě domu může být náročný. Abychom vám pomohli dosáhnout snu vlastnit dům, poskytujeme podporu při financování nákupu nemovitosti od renomovaných bank s optimálními podmínkami.

Náš tým poradců vás provede procesem získání úvěru, poskytne podrobnosti o různých úvěrových produktech, úrokových sazbách a platebních podmínkách. Zavazujeme se k poskytování pohodlných a důvěryhodných služeb při vyhledávání a vyjednávání s našimi partnerskými bankami.

Komplexní finanční poradenství

Nejsme pouze realitní makléři, ale také vaši partneři při rozhodování o novém domě. Poskytujeme komplexní finanční poradenství, abychom vám pomohli optimalizovat cash flow a řešit všechny finanční otázky spojené s nemovitostí.

Náš tým poradců porozumí vaší finanční situaci, navrhne optimální řešení pro zajištění flexibilního a efektivního finančního plánu. Zavazujeme se k tomu, abychom vám pomohli dosáhnout finančních cílů a proměnit sen o vlastnictví domu ve skutečnost.

Nákup domu, nákup obchodu a investice s cílem dosáhnout stabilního bydlení

Hledáte nejen dům nebo obchod, ale také prostor pro stabilní bydlení? LuckyHome je váš důvěryhodný partner. Nabízíme různé možnosti nákupu domu, nákupu obchodu a investic, abychom splnili váš cíl stabilního bydlení.

Kontaktní informace

Ing. Minh Tu Pham

Pham

Telefon: +420 778 081 986 (WhatsApp, Viber)

Adresa kanceláře: Libušská 319/126, 142 00 Praha 4-SAPA
5. Patro, kancelář naproti Ivo. Budova u autobusové zastávky do tržnice Sapy.

Parkování: Doporučujeme parkovat v areálu Sapy před vchodem do restaurace Dong Do nebo u budovy vedle autobusové zastávky (vně areálu Sapy).

Facebook stránka LuckyHome ve vietnamštině

Vytvořili jsme Facebookovou stránku v vietnamštině, abychom usnadnili vietnamské komunitě přístup k informacím o našich produktech a službách.

facebook.com/mmrealitySapa